Проблеми, які вам легко допоможуть подолати послуги страхового брокера

Ви знаходитесь в пошуках надійної страхової компанії? Вибрати хороший варіант з безлічі нелегко. Та й нема чого, адже за вас це може зробити професійний посередник. Замовивши послуги страхового брокера "MG" в Одесі, ви можете бути впевнені в тому, що всі проблеми зі страхуванням вирішаться дуже швидко.

Хто такий страховий брокер?

Брокер є посередником між страховою компанією і страхувальником. За кордоном це дуже поширене явище, в Україні ж воно лише набирає обертів. Але всі, хто встиг скористатися послугами страхового брокера, розуміють, наскільки це зручно і вигідно. Судіть самі - вам не доведеться самому вибирати страхову компанію. А зробити це практично наосліп дуже складно. За вас це зробить посередник, причому на найвищому професійному рівні.

Часто брокерів плутають з агентами. Але різницю між ними можна пояснити дуже просто. Агент працює в інтересах страхової компанії. Брокер працює тільки на вас.

Вибираючи послуги страхового брокера "MG" в Одесі, ви позбавляєте себе від непотрібних турбот і втрати часу, а також від проблем, які часто виникають при взаємодії з недобросовісною компанією. При цьому ціна страхової послуги для вас не підвищиться, а можливо, виявиться нижче, ніж якщо б ви самостійно займалися пошуком страхової компанії.

Послуги страхового брокера - оцініть переваги

Брокер "MG" не працює на жодну страхову компанію. Ви зможете отримати абсолютно об'єктивні рекомендації щодо вибору компанії. Серед видів страхування, якими займається брокер - КАСКО, медичне, страхування майна, вантажів при міжнародних перевезеннях, залізничного транспорту, водного транспорту, страхування від нещасного випадку, страхування відповідальності, страхування об'єктів підвищеної небезпеки, страхування добровільних пожежних дружин, "Зелена карта", "автоцивілка" та інші.

У разі виникнення будь-яких проблем страховий брокер "MG" візьме їх рішення на себе. Клієнт може розраховувати на те, що договір буде складено під його інтереси і повністю задовольнить його потреби.

Дуже часто в процесі переговорів посередник домовляється зі страховиком про зниження тарифу. Брокер може підібрати найкращі пропозиції "ціна-якість" для кожного клієнта, а також знижки. Страховий брокер зацікавлений у тому, щоб у вас при взаємодії зі страховою компанією не виникло проблем. Можете бути впевнені в тому, що для вас буде підібраний оптимальний страховий продукт.

Страховий брокер "MG" працює з усіма страховими компаніями Одеси. Ви отримуєте супровід договору з моменту підписання до моменту закінчення. До речі, для клієнта послуга брокера - абсолютно безкоштовна!